1626.22.jpg

Thorvald Meyers gate 2 D

  • 11 200 000,-
  • 106
  • 3 soverom
  • 11 200 000,-
  • 106
  • 3 soverom

Oslo

Romslig 4-roms fabrikkleilighet med separat hybel og garasje – usjenert beliggenhet i Villa Ringnes. Heis. VV & fyring.

Map iconVis i kart
  • Prisantydning11 200 000,-
  • Fellesformue8 014,-
  • Omkostninger296 137,-
  • Totalpris11 496 137,-
  • Felleskost7 033,-
  • BoligtypeLeilighet
  • EierformSelveier
  • Byggeår2015
  • Soverom3
  • Etasje2
  • Bruksareal111 m²
  • BRA-I106 m²
  • BRA-E5 m²

Kort oppsummert

Velkommen til Villa Ringnes og en unik og romslig 4-roms leilighet med moderne kvaliteter og egen hybel - perfekt for deg som ønsker skattefrie leieinntekter.

Leiligheten har moderne kvaliteter som heis, garasjeplass med mulighet for el-lader, balansert ventilasjon og varmtvann/oppvarming inkludert i felleskostnader.

Hoveddelen byr på to soverom, bad, bod og en stor stue/spisestue/kjøkken med 2,85 m takhøyde, mens hybeldelen har egen entré, stue/kjøkken og bad.

Beliggende usjenert til i indre gårdsrom, med fasiliteter som treningssenter, kino og dagligvare rett utenfor døren, og trikken kun 50 meter unna.

Høydepunkter:
- Moderne & romslig fabrikkleilighet
- Separat hybel med skattefri leieinntekter
- Garasjeplass i lukket anlegg
- Lekkert Kvik-kjøkken fra 2023
- Heis og balansert ventilasjon
- Tilbaketrukket beliggenhet midt på Løkka

Velkommen til visning!

Objektbeskrivelse

Kontakt megler